PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204513}

Dlaczego walczymy

Why We Fight
7,2 123
oceny
7,2 10 1 123
Dlaczego walczymy
powrót do forum filmu Dlaczego walczymy
ocenił(a) film na 8
h_pat

Zadziwiające jest to, że to w ogóle BBC... Ale właśnie może twój post jest nawet odpowiedzią na moje zdumienie... Czyli: Ponieważ wiadomo, że prawie nikt tego nie będzie oglądać, nawet BBC może to pokazać.

ocenił(a) film na 8
_Michal

No i jakie wrażenia? Mnie się chciało śmiać jak ci durni zwykli szarzy "jankesi" chrzanią od rzeczy. I zobacz jak są tamtejsi ludzie napakowani tą medialną papką i innymi pierdołami o misji dla pokoju i ładu na świecie :> A cały sęk w tym jest taki, że zawsze się znajdzie pretekst, żeby komuś spuścić manto, wejść na kogoś teren i zrobić co się chce z kim chce, bo tak się USA spodoba. I tak będzie zawsze. Dopóki nie zostanie zlikwidowana broń atomowa, dopóty człowiek będzie drżał przed tymi nieobliczalnymi ludzikami, którzy mogą innym zrzucić głowice jakby mieli do tego prawo.

ocenił(a) film na 8
h_pat

Ostatnio sporo dokumentów oglądam, takich branych za teorie spiskowe, których twórcy uznawani są za wariatów, więc nie zrobiło to na mnie ogromnego wrażenia, ale tylko dlatego, że byłem gotów na takie info. Jednak uważam, że jeśli ktoś nie interesuje się takimi informacjami i ślepo wierzy w informacje z TVN itp., nie dotrwa do najlepszych momentów filmu, bo zanudzi go wstęp. To jest dobry dokument, bardzo podobała mi się wypowiedź pani, która zrezaygnowała z pracy dla wojska.

ocenił(a) film na 8
_Michal

http://www.filmweb.pl/film/Big+Fix%2C+The-2011-629252

ocenił(a) film na 7
h_pat

"zawsze się znajdzie pretekst, żeby komuś spuścić manto"
Trochę temu tematowi tutaj poświęcili, lecz o ile dobrze pamiętam, słyszałem termin w rodzaju "ekonomiczni zabójcy/najeźdźcy/terminatorzy" (nie wiem które z nich) w bodajże Zeigzeit 2. Pomimo, że sam Z2 był trochę przygłupi w porównaniu do części 1, to ten termin tam ładnie wyłożyli.
Ale niestety może o inny film z tego gatunku mi chodzi, bo swego czasu obejrzałem wiele 'teorii szpiegowskich' na raz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones