Donnie Yen

Zidan Zhen

8,2
15 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Donnie Yen

witam, mam zamiar zobaczyć kilka filmów z Donnie Yen'em. Oglądałem już wszystkie Ip
Man'y, Na pierwszej linii, Dawno temu w Chinach 2, Hero, Blade 2 i Rycerze z Szanghaju.
Jaki film z tym aktorem jest godny uwagi?

malysz369

Siemka , mogę Ci zaproponować jedynie filmy typu IP z tym aktorem Wu Xia ( dragon ) , powrót legendarnej pięści, 14 ostrzy , 7 mieczy , Guan yun chang (The lost Bladesman) jak będzie Ci mało to zobacz sobie jeszcze cesarzową i wojowników. narka

Rastaman51

Dzięki za propozycje. Powrót legendarnej pięści na pewno obejrzę.

malysz369

"Strefa śmierci" i "Bezwzględna gra" jako detektyw Ma, oba świetne moim zdaniem..."Brama tygrysa i smoka" też bardzo dobra adaptacja chyba mangi.

inlegal

"Strefę śmierci" i "Bezwzględną grę" już widziałem, porządne filmy. Ale Bramę tygrysa i smoka muszę zobaczyć, dzięki :D

malysz369

zobacz,zobacz.... że by w tym klimacie zrobili "Dragon Ball'a" to by było coś!

malysz369

Co jeszcze polecacie?
Preferowane sceny bez latających postaci i przesady. Walki jak w IP MAN.
Pozdrawiam,

tenszin

Nie ma w tym temacie wymienionego, a bardzo mi się podobał "Dak siu san fan" z 2013 roku. Walki z wykorzystaniem kung-fu pomieszanego z MMA.

tenszin

możecie także obejrzeć żelazną małpę z 1993, film stary, ale niezły, ma zachowany klimat filmów kung-fu z lat '90

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones